O nás - autorizovaný prodej a servis Husqvarna

Naše firma působí na trhu od roku 2000 v oblasti prodeje a servisu profesionální lesní, zahradní a komunální techniky a příslušenství. V tomto roce jsme otevřeli prodejnu v Prostějově – Drozdovicích. V roce 2014 jsme se přestěhovali do vlastních prostor v Prostějově - Krasicích, kde můžeme zákazníkovi poskytnout daleko lepší komfort jak v prodeji, tak i v servisním zázemí díky větším prostorám a možnosti parkování přímo v areálu. O rok později, tedy v roce 2015, jsme otevřeli druhou prodejnu pro vyškovský region a to v obci Račice, která se nachází 10 km od Vyškova.


Jelínek - autorizovaný prodejce Husqvarna

Od založení firmy, jako hlavní činnost provádíme autorizovaný prodej značky Husqvarna. Postupem času se naše činnost v oblasti prodeje a servisu rozrostla i na jiné značky. V našich prodejnách nejdete tedy sortiment značek:

Lesní, zahradní a komunální technika - Husqvarna, McCulloch
Zahradní technika - Vari
Elektrocentrály a motory - Briggs & Stratton, Honda
Postřikovače a rosiče - Solo
Řetězy, lišty a příslušenství pro les - Oregon
Zahrádkářské potřeby - Gardena, Fiskars
Funkční prádlo - Moira
Procovní oděvy - Profesional

Cílem naší firmy je, postarat se o zákazníka, nejenom při prodeji, ale hlavně díky dlouholetým zkušenostem mu garantovat kvalitní, rychlý a profesionální servis. O tom ostatně svědčí i to, že se naši zákazníci pravidelně vracejí, aby koupili další stroje z výrobního programu značky Husqvarna, která je vedoucí světovou značkou ve výrobě špičkových strojů pro les a zahradu.

Možný je i nákup na splátky, který realizujeme ve spolupráci s firmou Essox, přímo na prodejně.

Rádi Vás uvítáme v našich prostorách, ať přijdete nakoupit, opravit svůj stroj nebo jen pro informace či radu.