Bazar Jelínek

El. sekačka na trávu PowerMax™ 37 E

Zakoupeno: 20.6.2017 - 3x pouzito
Výkon: 1600 W
Šířka záběru: 37 cm
Nastavení výšky sečení: Centrální
Záruka do: 20.6.2019
Původní cena:  5.390 Kč
Cena nyní: 2.700 Kč

Popis

Výkonná elektrická sekačka se snadnou obsluhou a motorem PowerPlus: vysoce výkonný motor s vysokým krouticím momentem poskytuje excelentní pohon, přesné výsledky sekání a optimalizuje sběr trávy. Bez námahy si poradí s každým typem trávníku, a to i s vysokou nebo vlhkou trávou. Kromě toho tato technologie snižuje celkovou hmotnost sekačky, a tím umožňuje podstatně snadnější práci. Centrální a snadné nastavení výšky sekání v 5 stupních se stupnicí. Skládací rukojeť pro prostorově úspornou přepravu a kompaktní skladování. Ergonomicky tvarované dvojité spínací páčky se startovacím tlačítkem a odlehčením kabelu v tahu. Centrální držadlo pro snadný transport sekačky. Průhledným okénkem se můžete přesvědčit, kdy je potřeba vyprázdnit sběrný koš. Dvojnásobně kalené nože DuraEdge™, které jsou přesně broušené pro vynikající řez, zvládají i nejtěžší podmínky jak v režimu mulčování, tak v režimu sbírání trávy. 5. pozic pro nastavení výšky rukojeti, aby vyhovovaly každé výšce uživatele. Extra velká zadní kolečka pro lepší schopnost otáčení a ovladatelnost.

Výhody

 • Výkonný motor PowerPlus a nůž DuraEdge™
 • 3 v 1 - sekání, sbírání trávy, mulčování

 

Poslat poptávku nebo dotaz

Zahradní traktor Husqvarna 184 Twin

Rok výroby: 2012
Uvedeno do provozu: 3/2013
Počet moto hodin:  198 MH
Pravidelný servis/údržba.
Zakoupeno a servisováno u nás.
Nyní po komplektní servisní údržbě
Velice dobrý stav, záruka 2 měíce, nebo 20 MH
Cena: 78.000,- vč. DPH  (možnost odpočtu DPH)

Popis

Vysoce výkonný zahradní traktor Husqvarna CTH 184T s integrovaným velkokapacitním sběrným košem, určený pro náročné používání a sečení rozlehlých ploch. Traktor Husqvarna CTH 184T je poháněn skvěle technicky řešeným dvouválcovým motorem Kawasaki s plně tlakovým mazáním. Technologie řízení U-Cut umožňuje mimořádně snadné zatáčení a sečení kolem překážek. Efektivní, integrovaný sběrný koš s pohodlným, rychlým a elektricky ovládaným vyprazdňováním. Díky pákou ovládané hydrostatické převodovce je řízení traktoru Husqvarna CTH 184T potěšením a funkce BioClip® umožňuje snadné přepínání mezi mulčováním a sběrem ze sedadla řidiče.

Výhody

 • Tři různé systémy sečení v jednom stroji. U traktorů řady CT je sběr do koše a BioClip® standardem. Možno přestavět i na zadní výhoz pomocí deflektoru, který lze dokoupit jako příslušenství.
 • Hydrostatická převodovka ovládaná pedálem. Rychlost a směr jízdy (vpřed a vzad) jsou ovládané pedály, což umožňuje řidiči mít obě ruce na volantu a mít tak ovládání traktoru dokonale pod kontrolou.
 • Technologie U-Cut umožňuje mimořádně lehké zatáčení (rejd) a sečení kolem překážek. Stroje s U-Cut mají mnohem větší manévrovací schopnosti, takže sečení s nimi je ještě dokonalejší, a zanechávají jen minimální nedosečenou plochu.
 • Ergonomicky umístěný ovladač pro nastavení výšky sečení. Nastavení výšky žacího ústrojí pomocí pružiny je snadnější.
 • Snadné vyprázdnění sběrného koše bez námahy. Jednoduše zatáhněte za elektrický spínač a sběrný koš se automaticky otevře.
 • Robustní litá přední náprava zajišťuje vynikající vyváženost a stabilitu i se sběrným košem.
 • Zvukový signál upozorňuje, kdy je potřeba vyprázdnit sběrný koš.
 • Žací ústrojí je vybaveno antiskalpovacími kolečky, která snižují riziko skalpování (poškození) trávníku při sečení nerovných travnatých ploch.
 • Náš inovativní systém sečení Air Induction™ nasává čistý vzduch zespodu a z vrchu žacího ústrojí, zvyšuje průtok vzduchu, který způsobuje větší vzpřímení trávy a dokonalejší sečení.
 • Rychlospojka pro hadici na vodu. Usnadňuje čištění skeletu sekačky. Pouze připojte hadici, pusťte vodu a nastartujte motor. Optimálního výsledku docílite, pokud skelet sekačky vyčistíte ihned po použití sekačky.
 • Počítadlo provozních hodin se servisními intervaly signalizuje, když je čas provést servis vaší sekačky.
 • Držák pohárku na občerstvení v průběhu sečení.

Technické parametry

Motor: Kawasaki
Motor: FS541V
Výkon: 10 kW
Zdvihový objem: 603 cm³
Počet válců: 2
Objem palivové nádrže: 13,3 lit
Mazání motoru: Plně tlakové
Převodovka: Hydrostatická
Převodovka: HG/Tuff Torq
Rychlost vpřed: 0-7,3 km/h
Rychlost vzad: 0-1,8 km/h
Šířka sekání: 107 cm
Žací ústrojí: lisované/ocel
Žací ústrojí: BioClip®/Sběr
Výška sečení: 26 - 102 mm
Počet poloh výšky sek.: Neomezený
Zapínání žacího ústrojí: Elektrické
Počet nožů: 2
Anti-skalpovací kolečka: 4
Poloměr otáčení: 20,3 cm
Rozvor: 119 cm
Objem sběracího koše: 320 lit

 

Poslat poptávku nebo dotaz